NAŘÍZENÍ COVID – 19

Mimořádné NAŘÍZENÍ ŘEDITELE

NYMBURSKÉHO KULTURNÍHO CENTRA,

VE VAZBĚ NA VYHLÁŠENÝ NOUZOVÝ STAV ze dne 1.10.2020.

Z důvodu aktuálně vyhlášeného nouzového stavu, počínaje dnem 5. října 2020 přerušuji až do odvolání všechny taneční kurzy pořádané v Obecním domě. Jejich pokračování bude včas účastníkům oznámeno s ohledem na další vývoj epidemiologické situace.

Bez přerušení pokračují běžné filmové projekce v Kině Sokol s nezbytným zakrytím úst a nosu všech účastníků. To platí i pro speciální akci PECHAKUCHA NIGHT IX. Koncert Dana Bárty ILLUSTRATOSPHERE je odložen a společně s produkcí budeme hledat nejbližší možný náhradní termín. Prodané vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud někomu náhradní termín nebude vyhovovat lze vrátit zakoupenou vstupenku v úředních hodinách v kanceláři NKC v Eliščině třídě,470.
Všechny ostatní akce pořádané Nymburským kulturním centrem, nebo v prostorách Nymburského kulturního centra jsou tímto až do odvolání zrušeny. 

ředitel Nymburského kulturního centra
Dr. Ladislav Langr

Oznámení taneční agentury K-production a K- music Nymburk.

V návaznosti na toto opatření, pro účastníky pátečních tanečních kurzů ALFA 2020, oznamujeme:

Nařízení ředitele NKC ze dne 1.10.2020, platí i pro účastníky tanečního kurzu ALFA 2020 do odvolání. Ve spolupráci s NKC Nymburk, budeme hledat náhradní termíny pro pokračování a dokončení, tohoto tanečního kurzu. Pokračování bude včas oznámeno všem účastníkům.

PRODLOUŽENÁ – páteční taneční kurz ALFA – který se koná dne 2.10.2020,

je v platnosti, tak i zakoupené gardenky a vstupenky.

Děkujeme všem účastníkům tohoto tanečního kurzu, za pochopení a přízeň.

Věříme, že tuto situaci zvládneme všichni.

hudební agentura K- produkcion a K- music Nymburk

v Nymburce dne 1.10.2020.

 

PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY TANEČNÍHO KURZU ALFA 2020,

DODRŽENÍ TĚCHTO PRAVIDEL :

Dle opatření vlády a ministerstva zdravotnictví ,

v souvislosti s Pandemií COVID-19, je pro uskutečnění tanečního kurzu ALFA 2020, Nymburk, z důvodů zdravotní bezpečnosti a rizika pro VŠECHNY účastníky a návštěvníky tohoto kurzu, nezbytnou podmínkou, dodržení těchto pravidel :

Mimořádné opatření :

TANEČNÍ – AKTUÁLNÍ ZMĚNA NAŘÍZENÍ ŘEDITELE NYMBURSKÉHO KULTURNÍHO CENTRA

S ohledem na výrazně zhoršenou zdravotní situaci a ve vazbě na aktuální nařízení Ministerstva zdravotnictví České republiky tímto měním nařízení z 9. září 2020 ve věci nošení roušek na tanečních kurzech.
Všichni účastníci tanečních kurzů s výjimkou těch, kteří tam vykonávají autorsko-uměleckou činnost (pouze však bezprostředně při výkonu), jsou až do odvolání povinni v souladu s vládním nařízením nosit roušky i při tanci /viz mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví: www.koronavirus.mzcr.cz / protože tato povinnost v současné době platí uvnitř všech budov. Podle nového vyjádření ministerstva zdravotnictví č.r., účastníci tanečních kurzů neprovozují sportovní činnost, a tudíž původně oznámená výjimka neplatí.
Dr. Ladislav Langr
ředitel Nymburského kulturního centra
V Nymburce 21. září 2020

————————————————————————————————————

K-PRODUCTION a K-MUSIC NYMBURK – na vědomí účastníkům tan. kurzu ALFA :

TANEČNÍCI, GARDE a další návštěvníci

do všech prostor Obecního domu, společenského sálu a tanečního parketu ,

/ účastníci tanečních kurzů – parket, vstup pouze s rouškou/. Platí do odvolání.

DBEJTE, PROSÍM, POKYNŮ POŘADATELŮ.

Děkujeme za Vaši důvěru. Věříme, že to spolu zvládneme až do závěru tanečních.

Dne 25.9.2020 bude zahájen předprodej vstupenek na prodlouženou, která se koná dne 2.10.2020- dle opatření ministerstva zdravotnictví č.r., bude omezen prodej vstupenek pro návštěvníky k sezení do kulturního sálu.

K-production, K- music Nymburk -taneční ALFA Nymburk

.